O nas

Centrum Medyczne Bieniek to kontynuacja pracy, którą na co dzień wykonujemy w ramach prywatnej działalności medycznej, a ostatnio w Centrum Chirurgii Plastycznej, Dermatologicznej i Laserowej - nieprzerwanie od 1990 roku. 

Centrum Medyczne to miejsce, w którym wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom. Profil działalności centrum oprócz zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej (kosmetycznej) oraz medycyny estetycznej obejmuje nowoczesną diagnostykę i terapię schorzeń skóry i powłok ciała oraz szeroko pojętą chirurgię onkologiczną i dermatologiczną. Jako jedyny ośrodek w Polsce specjalizujemy się w leczeniu nowotworów skóry metodą chirurgii mikrograficznej Mohsa. Metoda, która pozwala na usunięcie tkanek nowotworowych dzięki precyzyjnemu wycięciu nowotworu pod kontrolą śródoperacyjnych badań histopatologicznych (dr Bieniek jest jedynym w Polsce członkiem Europejskiego Trwarzystwa Chirurgii Mikrograficznej Mohsa i wykonał blisko 1000 takich zabiegów).

Centrum Medyczne jest przygotowana do przyjęcia pacjentów wymagających rekonwalescencji po przebytych zabiegach, dzięki w pełni wyposażonym pokojom pacjenta. Do Państwa dyspozycji są gabinety lekarskie, laboratorium,  dwie niezależne sale operacyjne oraz ambulatorium, w którym mogą Państwo skorzystać m.in. z zabiegów medycyny estetycznej oraz laseroterapii.

Nasz zespół tworzą lekarze i pielęgniarki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo i satysfakcja pacjenta. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań aby pobyt w naszej  klinice był zawsze pozytywnym doświadczeniem. 

Serdecznie Zapraszamy!